OSTATNIO ZMARLI PARAFIANIE
(data dotyczy pogrzebu)
w lutym 2022
śp. Danuta Kowalska z ul. Gałeczki 7, 25/02/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Franciszek Ceglarek z ul. Katowickiej 61c, 19/02/2022, godz. 1100.
śp. Irena Bas z ul. Karpińskiego 6, w parafii św. Jadwigi w Chorzowie.
śp. Stanisława Imiełowski z ul. Młodzieżowej 13, 18/02/2022, godz. 1100.
śp. Sonia Kupczyk z ul. Młodzieżowej 1, 16/02/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Danuta Kowalska z ul. Gałeczki 7/, 25/02/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Jerzy Siwczyk ul. Wierzbowa 40, 11/02/2022, godz. 1100.
śp. Teresa Wawrziczek z ul. Młodzieżowej 25, 05/02/2022, godz. 1130.
śp. Genowefa Kamińska z ul. Krzywej 9, 05/02/2022, godz. 1030.
śp Cecylia Skutela z ul. Różanej 10/ 05/02/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Andrzej Hoszcz z ul. Gałeczki 22, 04/02/2022, godz. 1100.
śp. Józef Żarnowiec z ul. Gałeczki 7, 03/02/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Marek Bednarek z ul. Gałeczki 13, 01/02/2022, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
w styczniu 2022
śp. Mirosław Gawlik z ul. Dąbrowskiego 28, 26/01/2022, godz. 1200.
śp. Jan Kellner z ul. Sobieskiego 19, 22/01/2022, godz. 1200.
śp. Franciszek Bura z Jeżowa 20/01/2022, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Krystyna Jeleń z ul. Krzywej 23, 19/01/2022, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Ilona Grzesiuk z ul. Kościuszki 5b, 19/01/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Teresa Maciejewska z ul. Młodzieżowej 25, 19/01/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Krzysztof Skupin z ul. Dąbrowskiego 13, 17/01/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Małgorzata Tatuś z ul. Młodzieżowej 5, 14/01/2022, godz. 1200.
śp. Zygfryd Dłocik z ul. Dąbrowskiego 4, 14/01/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Anna Shostak z ul. Młodzieżowej 9, 12/01/2022, godz. 930.
śp. Ryszard Nadgródkiewicz z ul. Młodzieżowej 1, 08/01/2022, godz. 1030.
śp. Włodzimierz Drenda z Fürth Niemcy, 08/01/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Sabina Pindakiewicz z ul. Młodzieżowej 1, 07/01/2022, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Józef Jabłoński z ul. Różanej 18, 07/01/2022, godz. 1030 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Zdzisława Szymkowska z ul. Dąbrowskiego 8, 05/01/2022, (na cmentarzu kom. w Opolu)
śp. Cecylia Karel z ul. Młodzieżowej 9, 05/01/2022, godz. 1130.
w grudniu 2021
śp. Wanda Kalinke z ul. Krzywej 29 w kościele Św. Michała w Michałkowicach.
śp. Ireneusz Walukiewicz z ul. Katowickiej 63, 31/12/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Irena Dłocik z ul. Dąbrowskiego 4, 31/12/2021 godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Józef Szałast z ul. Armii Krajowej 23, 30/12/2021, godz. 1300.
śp. Barbara Śmieja z ul. Młodzieżowej 15, 30/12/2021, godz. 1200.
śp. Antoni Szotek z ul. Przy Gazowni 12, 30/12/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Andrzej Winiarski z ul. Chopina 3, pogrzeb w Tarnowskich Górach.
śp. Gizela Jaworowska z ul. Gałeczki 11 pogrzeb WNMP w Chorzowie Batorym.
śp. Zuzanna Jonik z ul. Racjonalizatorów 9, 28/12/2021, godz. 1245.
śp. Karol Cebulski z ul. Katowickiej 60c, 28/12/2021, godz. 1130.
śp. Jerzy Jaskóła z ul. Karpińskiego 11, 27/12/2021, godz. 1000.
śp. Bernard Kowalski z ul. Gałeczki 7, 23/12/2021, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Gabriela Wiśniewska z ul. Krzywej 23 22/12/2021, godz. 1100.
śp. Stanisław Maj z ul. Kopernika 8 16/12/2021, godz. 1000.
śp. Franciszek Domański z ul. Młodzieżowej 5, 14/12/2021, godz. 1100 (cmentarz kom. w Katowicach)
śp. Hubert Dembski z Pl. Matejki 1, pogrzeb w parafii pw. Trójcy Świętej w Łobżenicy
śp. Bogdan Gröhlich z ul. Poniatowskiego 24 09/12/2021, godz. 1000.
śp. Anna Marcinkowska z ul. Gałeczki 7, 04/12/2021, godz. 1200.
śp. Tadeusz Tomala z ul. Krzywej 6, 04/12/2021, godz. 1030.
w listopadzie 2021
śp. Janina Kwiatyńska z ul. Krzywej 33, 30/11/2021, godz. 1200.
śp. Janina Nowak z ul. Różanej 12, 18/11/2021, godz. 1230 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Michał Marcinek z ul. Kopernika 8, 18/11/2021, godz. 1100.
śp. Józef Szczepaniak z ul. Słowiańskiej 30, 04/11/2021, godz. 1100.
śp. Anna Skała z ul. Katowickiej 59a 06/11/2021, godz. 1100.
w październiku 2021
śp. Helena Wiechowska z ul. Gałeczki 43, 30/10/2021, godz. 1100.
śp. Krystyna Kempka z ul. Katowickiej 22, 28/10/2021, godz. 1100.
śp. Marek Jaromin z ul. Dąbrowskiego 32A, 28/10/2021, godz.1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Otylia Liota z ul. Odrodzenia 34, 16/10/2021, godz. 1100.
śp. Henryk Gąsior z ul. Poniatowskiego 24, 15/10/2021, godz. 1000.
śp. Jan Kleczka z ul. Katowickiej 61a, 15/10/2021,godz. 1200.
we wrześniu 2021
śp. Leokadia Bochenek z ul. Urbanowicza 39, 23/09/2021, godz. 1100.
śp. Marianna Szprycha z ul. Krzywej 25, 18/09/2021, godz. 1200.
śp. Ewa Dylla z ul. Krzywej 15, 18/09/2021, godz. 900 na cmentarzu
śp. Marek Majka z ul. Różanej 8, 11/09/2021, godz. 1300 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Jadwiga Kurek z ul. Różanej 1, 11/09/2021, godz. 1130 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Grzegorz Imiełowski z ul. Młodzieżowej 13 11/09/2021, godz. 1030
śp. Waldemar Matjaszczyk z ul. Puławskiego 7, 10/09/2021, godz. 900 pokropek na cmentarzu
śp. Zbigniew Skowron z ul. Kopernika 4, 09/09/2021, godz. 1000.
śp. Helena Knol z ul. Dąbrowskiego6, 07/09/2021, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Monika Harmuth z ul. Młodzieżowej 15, 06/09/2021r, godz. 1000.
śp. Elżbieta Krelińska z ul. Dąbrowskiego 27, 03/09/2021, godz. 900.
śp. Róża Hofman z ul. Kościuszki 10, 03/09/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
w sierpniu 2021
śp. Kazimiera Roleder z ul. Krzywej 39, 27/08/2021, godz. 1200.
śp. Alicja Skrzypczyk z ul. Kościuszki 6E, 27/08/2021, godz. 1100.
śp. Marianna Blajer z ul. Astrów 12, 26/08/2021, godz. 1100.
śp. Jan Wojtas z ul. Dąbrowskiego 4, 25/08/2021, godz.1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Damian Krawczyk z ul. Bogedaina 15, 25/08/2021, godz. 1100.
śp. Alfred Adamski z ul. Krasickiego 7, 24/08/2021, godz. 1000.
śp. Anna Bączkiewicz z ul. Różanej 16, 23/08/2021, godz. 1100.
śp. Elżbieta Zelnowska z ul. Krzywej 28, 11/08/2021, godz. 1100.
śp. Edward Misiak z ul. Dąbrowskiego 13, 09/08/2021, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Andrzej Lesiński z ul. Karpińskiego 18, 07/08/2021, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Stefania Drenda z ul. Karpińskiego 25, 05/08/2021, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Rozalia Koczorek z ul. Krzywej 19, 05/08/2021, godz. 1000.
śp. Zygmunt Gryga z ul. Karolinki 3, 04/08/2021, godz. 1100.
w lipcu 2021
śp. Jan Marcińczak z ul. Przy gazowni 10, 31/07/2021, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Eleonora Mazurek z ul. Różanej 4, 30/07/2021, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Andrzej Biskup z ul. Górnośląskiej 18, 29/07/21, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Joanna Ochmańska z ul. Karpińskiego 14a, 19/07/2021, godz. 1000.
śp. Klaudiusz Jendrysik z ul. Bogedaina 3, 17/07/2021, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Urszula Misiak z ul. Dąbrowskiego 13 16/07/2021, godz. 1300 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Katarzyna Firlej z ul. Krzywej 25, 15/07/2021, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Antonina Nagel z ul. Lwowskiej 9, 10/07/2021 godz. 1100 (z kościoła św. Jadwigi).
śp. Jerzy Cyganek z ul. Krzywej 9, 09/07/2021 godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
Śp. Kazimierz Trychta z ul. Krzywej 6, 09/07/2021 godz. 1000.
śp. Sylwia Madej z ul. Krzywek 19, 08/07/2021 godz. 1000.
śp. Bożena Furtak z ul. Karpińskiego 6, 07/07/2021 godz. 800.
w czerwcu 2021
śp. Zenon Sikorski z ul. Krzywej 31, 26/06/2021, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Urszula Ligacz z ul. Trzynieckiej 18 24/06/2021, godz. 1100.
śp. Lidia Molek z Placu Matejki 1, 21/06/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej)
śp. Karol Winciersz z ul. Górnośląskiej 9, 18/06/2021, godz. 1230.
śp. Małgorzata Strąk z ul. Krasickiego 12, 18/06/2021, godz. 1000.
śp. Brygida Stelmasińska z ul. Górnośląskiej 14, 17/06/2021, godz. 1130.
śp. Ernest Nonas z ul. Gałeczki 10, 11/06/2021, godz. 900.
śp. Elżbieta Sersan z ul. Dąbrowskiego 29, 10/06/2021r godz. 1000(w kaplicy cmentarnej).
w maju 2021
śp. Jan Adamczyk z Młodzieżowej 5, 27/05/2021, godz. 1100.
śp. Walter Gross z ul. Krzywej 9, 26/05/2021, godz. 1230.
śp. Alfred Suchy z ul. Katowickiej 71, 22/05/2021, godz. 1030.
śp. Stefania Kalwara z ul. Kaszubskiej 17, 21/05/2021, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).
śp. Franciszka Orynicz z ul. Górnośląskiej 12, 20/05/2021, godz. 1200.
śp. Teresa Frank z ul. Młodzieżowej 25, 20/05/2021, godz. 900.
śp. Eugeniusz Helman z ul. Katowickiej 59d, 15/05/2021, godz. 1100.
śp. Adela Adamus-Czepała z ul. Krzywej 41, 12/05/2021, godz. 1230.
śp. Bogumiła Wojewnik z ul. Krzywej 26, 11/05/2021, godz. 1100.
śp. Daniela Korona z ul. Gałeczki 15, 07/05/2021, godz. 1200.
śp. Bronisław Karczewski z ul. Gałeczki 13, 06/05/2021, godz. 1000.
śp. Bogdan Drygała z ul. Górnośląskiej 2, 05/05/2021, godz. 1000.
śp. Mieczysław Rutkowski z ul. Młodzieżowej 13, 05/05/2021, godz. 1230.
śp. Krystyna Gałuszka z ul. Urbanowicza 16, 01/05/2021, godz. 845.
w kwietniu 2021
Śp. Stanisław Dymiński z ul. Górnośląskiej 9, 24/04/2021, godz. 900 (w kaplicy na cmentarzu)
śp. Jan Świątkowski z ul. Poniatowskiego 32, 23/04/2021, godz. 1200.
śp. Jerzy Adamczyk z ul. Przy Gazowni 8, 21/04/2021, godz. 1200.
śp. Maria Mateja Haberstroh z ul. Urbanowicza 33, 16/04/2021, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu)
śp. Wanda Koj-Szerauc z ul. Gałeczki 45, 9/04/2021, godz. 900.
w marcu 2021
śp. Edward Orłowski z ul. Gałeczki 11, 23 marca, godz. 1100.
śp Zdzisław Jocher z ul. Różanej 4, 3 marca, godz. 1200.
śp Zofia Lisowicz z ul. Młodzieżowej 43, 5 marca, godz. 900.
śp. Leopold Rzepka z ul. Młodzieżowej 1, 5 marca, godz. 1200.
w lutym 2021
śp. Klaudia Białoń z ul. Sobieskiego 18, 27 lutego, godz. 1100
śp. Włodzimierz Orynicz z ul. Górnośląskiej 12, 20 lutego, godz. 1000
śp. Maria Walasek z ul. Kościuszki 8, 16 lutego, godz. 1200.
śp. Jan Kosz z ul. Przy Gazowni 10, 10 lutego, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).
śp. Klara Franke z ul. Ryszki 57, 2 lutego, godz. 1030.
w styczniu 2021
śp. Bożena Czarnecka z Siemianowic Śl., 30 stycznia, godz. 900.(w kaplicy cmentarnej).
śp. Piotr Księżyk z ul. Bogedaina 24, 21 stycznia, godz. 900.
śp. Jan Klama z ul. Sobieskiego 22, 21 stycznia, godz. 1100.
śp. Władysław Misztal z ul. Przy Gazowni 4, 20 stycznia, godz. 1030.
śp. Henryk Kruczalok z ul. Morcinka 16, 19 stycznia, godz. 1000.
śp. Janusz Lubos z ul. Różanej 12, 16 stycznia, godz. 930.
śp. Adam Muszyński z ul. Bogedaina 31, 14 stycznia, godz. 1000.
śp. Krystyna Kaczy z ul. Dąbrowskiego 6, 13 stycznia, godz. 1000.
śp. Irena Gontarz z ul. Krzyżowej 9, 7 stycznia, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Czesław Bukowski z ul. Karpińskiego 19, 5 stycznia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
w grudniu 2020
śp. Monika Chorowska z ul. Młodzieżowej 41, 31 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Wanda Paliwoda z ul. Żoł. Września 23, 30 grudnia, godz. 1100.
śp. Paweł Piec z ul. Dąbrowskiego 10, 23 grudnia, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Witalis Chorowski z ul. Młodzieżowej 41, 21 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Ewa Kudlek z ul. Karpińskiego 25, 21 grudnia, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Jan Hypa z ul. Katowickiej 73a, 12 grudnia, godz. 1000.
śp. Mirosław Jasiński z ul. Krzywej 31, 11 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Maria Dragon z ul. Astrów 16, 5 grudnia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Dorota Twardowska z ul. Górnośląskiej 3a, 3 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).
śp. Emilia Kamysz z ul. Krzywej 25, 2 grudnia, godz. 1230