Parafia św. Antoniego z Padwy

w Chorzowie

OSTATNIO ZMARLI PARAFIANIE

(data dotyczy pogrzebu)

w sierpniu 2018

śp. Jan Wawrzynek             z ul. Bogedaina 3          21 sierpnia, godz. 900 (w kaplicy na cmentarzu). 

śp. Bożena Strąk                  z ul. Krzywej 28,           20 sierpnia, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Cecylia Wencel               z ul. Bogedaina 6a         2 sierpnia, godz. 900 (w kościele św. Jadwigi).  

śp. Henryk Kurek                 z ul. Różanej 1,            1 sierpnia, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

w lipcu 2018

śp. Daniela Słoka     z ul. Młodzieżowej  39,        30 lipca, godz. 1400 (Wniebowzięcia NMP w Mstyczowie).

śp. Bogusław Kałwak,              z ul. Młodzieżowej 37,      28 lipca, godz. 1100.

śp. Donata Faja                        z ul. Młodzieżowa 15,      25 lipca, godz. 930 (w Michałkowicach)

śp. Danuta Lewicka                   z ul. Poniatowskiego 26,  12 lipca, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu)

śp. Zygmunt Plucik                   z ul. Gałeczki 5,               12 lipca, godz. 900.  

śp. Stanisława Krzeszkowiak  z ul. Młodzieżowej 13        6 lipca, godz. 1100.

w czerwcu 2018

śp. Edward Ptak                z ul. Skargi 6/2                  28 czerwca, godz. 1030.

śp. Mieczysław Górecki     z ul. Dąbrowskiego 33,       26 czerwca, godz. 1000.  

śp. Helena Wojda               z ul. Krasickiego 20,           23 czerwca, godz. 1100.

śp. Teresa Kaczmarek,       z ul. Katowickiej 56,           w kościele Dobrego Pasterza.

śp. Lidia Kosowska             z ul. Młodzieżowej 9,          21 czerwca, w kościele św. Józefa.

śp. Stefania Baluś              z ul. Kopernika 8,               16 czerwca, godz. 1100.

śp. Romuald Białecki         z ul. Astrów 12,                  16 czerwca, godz. 900.

śp. Czesław Król                 z ul. Astrów 16,                 15 czerwca, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Elżbieta Suder              z ul. Dąbrowskiego 28,       12 czerwca godz. 1000.

śp. Józef Pawski                z ul. Młodzieżowej 15,         1 czerwca, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

w maju 2018

śp. Andrzej Piotrowski              z ul. Przy Gazowni 10,           30 maja, godz. 1000 (w kościele Ducha Św.)

śp. Stefan Sprus                        z ul. Krzywej 35,                   30 maja, godz. 1000

śp. Leokadia Gąsior                  z ul. Różanej 2,                     29 maja, godz. 900.

śp. Dorota Plat                           z ul. Gałeczki 9,                   29 maja, godz. 930 (w kościele Ducha Św.) 

śp. Helena Babecka                   z ul. Młodzieżowej 1,           18 maja, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Edward Bazan                       z ul. Młodzieżowej 37,           17 maja, w Zabrzu Grzybowicach.

śp. Alicja Nowacka                     z ul. Młodzieżowej 39,           12 maja, godz. 1200.

śp. Marianna Bartosiak              z ul. Krasickiego 7                11 maja, godz. 1000.

śp. Łucja Partyka                       z ul. Przy gazowni 14            10 maja, godz. 930 (w kościele Ducha Św.)

śp. Piotr Rudner                          z ul. Młodzieżowa 37          10 maja, godz. 930.

śp. Tadeusz Piecuch                      kiedyś ul. Dąbrowskiego     7 maja w Koszalinie.

śp. Irena Konieczko                     z ul. Karpińskiego 18,         7 maja, godz. 1300.

śp. Władysław Bonikowski          z ul. Przy Gazowni 16,         w Nowym Sączu.

w kwietniu 2018

śp. Zygmunt Ful                     z ul. Dąbrowskiego 35   30 kwietnia, godz. 1000.

śp. Adelajda Wypchoł             z ul. Kopernika 8,         28 kwietnia, godz. 1100.

śp. Erna Jasiek                        z ul. Dąbrowskiego 16   27 kwietnia, godz. 1000

śp. Maria Mateusz                  z ul. Młodzieżowej 9     21 kwietnia, godz. 1100.

śp. Włodzimierz Kapczyński  z ul. Astrów 12/1  (pogrzeb poza naszą parafia)

śp. Krystyna Żelazna               z ul. Młodzieżowej 15,  16 kwietnia, godz. 1000. 

śp. Paweł Koczorek                 z ul. Krzywej 19,          12 kwietnia, godz. 1100.

śp. Waldemar Stawiarski        z ul. Krzywej 26,          12 kwietnia, godz. 900.

śp. Antoni Duda                      z ul. Krasickiego 1,       10 kwietnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej)

śp.Tadeusz Paluch                 z ul. Przy Gazowni 4a,     5 kwietnia, godz. 1000 (w kościele św. Barbary)

śp. Waldemar Zychla              z ul. Krasickiego 16,       5 kwietnia, godz. 1130.

w marcu 2018

śp. Teresa Franecka              z ul. Młodzieżowej 35,       28 marca, godz. 1100.

śp. Zofia Jabłońska               z ul. Dąbrowskiego 21,     21 marca, godz. 1200 (z kaplicy cmentarnej). 

śp. Barbara Kaczmarczyk     z ul. Dąbrowskiego 8,     15 marca, godz. 1100.

śp. Eugeniusz Widzisz         z ul. Urbanowicza 14,      14 marca, godz. 1030.

śp. Ernest Leduchowski       z ul. Krzywej 31,            13 marca, godz. 1100.

śp. Genowefa Król               z ul. Krzywej 28,             10 marca, godz. 1100 (z kaplicy cmentarnej). 

śp. Eryk Gajdzik                  z ul. Urbanowicza 12,       9 marca, godz. 1100 (z kaplicy cmentarnej).

śp. Zbigniew Wielebski      z ul. Bogedaina 4,            9 marca, godz. 1100 (z kościoła św. Jadwigi).

śp. Andrzej Kostrzewa  - DYRYGENT CHÓRU SERAF  8 MARCA, 1000 W KOŚCIELE ŚW. BARBARY

śp. Zbigniew Jarczak,          z ul. Krzywej 28,          7 marca, godz. 1130.

śp. Weronika Franecka       z ul. Krzywej 23,            7 marca, godz. 1000 (z kaplicy cmentarnej). 

śp. Józef Król                        z ul. Dąbrowskiego 16,  7 marca, godz. 900 (z kaplicy cmentarnej).

śp. Tomasz Błaszczykowski z pl. Matejki 2,             7 marca, godz. 900 (z kościoła św. Marii Magdaleny).

śp. Maria Kołtyn                   z ul. Młodzieżowej 1,    3 marca, godz. 1100 (z kaplicy cmentarnej).

śp. Władysław Kasprzyk       z ul. Młodzieżowej 9,  2 marca, godz. 1100.

w lutym 2018

śp. Władysław Gałuszka       z ul. Dąbrowskiego 15,  24 lutego, godz. 1130.

śp. Grażyna Mania                 z ul. Krasickiego 2,       24 lutego, godz. 1000.

śp. Aleksander Kowalczyk    z ul. Urbanowicza 16,  21 lutego, godz. 1300 w Pilicy.

śp. Zbigniew Młotek              z ul. Konopnickiej 5,     15 lutego, godz. 900, (w kościele św. Józefa)

śp. Barbara Pilawska-Kram z ul. Krzywej 27, 9 lutego, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Renata Szreter               z ul. Dąbrowskiego 1,    5 lutego, godz. 900.

śp. Irena Bazan                    z ul. Młodzieżowej 37,   3 lutego, w Zabrzu Grzybowicach.

w styczniu 2018

śp. Henryk Brol              z ul. Karpińskiego 18,    31 stycznia godz. 930 (w kościele św. Barbary)

śp. Franciszek Kosiec    z ul. Chopina 10,         26 stycznia, godz. 1000.

śp. Halina Zając             z ul. Krasickiego 7,       20 stycznia, godz. 1000.  

śp. Jan Michalik             z ul. Krzywej 31,          19 stycznia, godz. 1000.

śp. Jan Chawiński          z ul. Gałeczki 5,           18 stycznia, godz. 900 (w kościele w Orłowcu).

śp. Agnieszka Robak     z ul. Krasickiego 5,       16 stycznia, godz. 1000.

śp. Joanna Gral              z ul. Bogedaina 3,        13 stycznia, godz. 1000, (w kościele Ducha Św.)

śp. Stanisław Krysiak    z ul. Krasickiego 12,    10 stycznia, godz. 1200 (w kościele św. Józefa). 

śp. Regina Furmaniak   z ul. Krasickiego 14,     8 stycznia, godz. 1100.

śp. Wanda Wieczniak    z ul. Bogedaina 6,       5 stycznia, godz. 900.

w grudniu

śp. Marek Frakstein          z ul. Konopnickiej 5,      30 grudnia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Urszula Grund             z ul. Młodzieżowej 15,   22 grudnia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Medarda Gołąb           z ul. Różanej 1,           20 grudnia, godz. 900 (w kościele św. Barbary).

śp. Janina Rzepka            z ul. Młodzieżowej  5,    14 grudnia, godz. 1300.

śp. Marian Wachowiak    z ul. Krasickiego 14,       14 grudnia, godz. 1100.

śp. Jan Petrus                 z ul. Powstańców 20a,    12 grudnia, godz. 1100.

śp. Ewa Kucharska         z ul. Dąbrowskiego 6,    9 grudnia, godz. 1000.

śp. Renata Gońska         z ul. Gałeczki,               2 grudnia, godz. 1230.

w listopadzie

śp. Alfred Czypionka         z ul. Krzywej 41,               29 listopada, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Grażyna Nowak           z  ul. Karpińskiego 10a,      16 listopada, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Luiza Owczarek Proba z ul. Krasickiego 2,        11 listopada, godz. 1000  (w kościele Ducha Św.).

śp. Wiesława Kmon          z ul. Katowickiej 61a,     10 listopada, godz. 1300.

śp. Antoni Badora               z ul. Kilińskiego 1,        9 listopada, godz. 1100.

w październiku

śp. Magdalena Ptasińska  z ul. Urbanowicza 43,      31 października, godz. 1000

śp. Łucjan Juraszek          z ul. Katowickiej 61a        28 października, godz. 1000.

śp. Wanda Wojdak            z ul. Przy Gazowni 4a,        27 października, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Anastazja Janusz            z ul. Chopina 11,                 23 października, godz. 1100.

śp. Irena Żerdzińska           z ul. Gałeczki 11,                  21 października, godz. 1100.

śp. Stefania Odoj                z ul. Młodzieżowej 15,    20 X., godz. 1000 (św. Józefa Katowice Józefowiec)

śp. Janina Hetmańczyk      z ul. Przy gazowni 12,     19 października, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej). 

śp. Józef Chleborz                z ul. Krzywej 16,                13 października (w kościele św. Floriana).

śp. Dorota Joszko                 ul. Katowicka 59b,              11 października (w kościele św. Barbary).

śp. Beatrycze Pohl               z ul. Krzywej 35,                 10 października, godz. 900.

śp. Emanuel Bibel                z ul. Młodzieżowej 9,          4 października, godz. 1100.

śp. Aniela Nieradzik             z ul. Młodzieżowej 9,          4 października, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

we wrześniu

śp. Magdalena Szybkowska  z ul. Gałeczki 15,              27 września, godz. 1100.

śp. Lucjan Dendra           z ul. Dąbrowskiego 35,            25 września, godz. 1100.

śp. Maria Koj                     z ul. Lelewela 4,                    21 września, godz. 1000

śp. Ireneusz Bil                 z ul. Astrów 12,                     14 września, godz. 1100.

śp.  Józef Kuzak               z ul. Harcerskiej 3.                 13 września,  godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Grażyna Pająk            z ul. Młodzieżowej 1,             11 września, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

w sierpniu

śp. Krystyna Sopolska            z ul. Astrów 16,                26 sierpnia, godz. 1100

śp. Gizela Benek                     z ul. Różanej 10,               23 sierpnia godz. 1100.

śp. Irena Markiewicz             z ul. Młodzieżowej 13,        19 sierpnia, godz. 1000.

śp. Natalia Węgrzyńska        z ul. Poniatowskiego 17,      18 sierpnia, godz. 1000.

śp. Helena Nawrocka             z ul. Urbanowicza 8,           16 sierpnia, godz. 1130.

śp. Henryk Morawiec             z ul. Bogedaina 15,            16 sierpnia, godz. 1000.

śp. Jacek Michalczyk               z ul. Krzywej 35,               12 sierpnia, godz. 1100.

śp. Czesław Sobocki               z ul. Młodzieżowej 39,        11 sierpnia (w kościele św. Jadwigi).

śp. Edmund Narejko               z ul. Młodzieżowej 5,          10 sierpnia, godz. 1100.     

śp. Anna Haberla                     z ul. Różanej 1                   5 sierpnia, godz. 1100.

w lipcu

śp. Jerzy Lipiński                       z ul. Młodzieżowej 1          31 lipca, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Łucja Zdyb,                           z Mikołowa,                      26 lipca, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Rudolf Wadas                     z ul. Astrów16,                  24 lipca, godz. 930.

śp. Mirsosław Iwanicki             z ul. Bogedaina 22a,          24 lipca, godz. 1100.

śp. Stefania Kot                         z ul. Bogedaina 25,            22  lipca, godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Augustyn Ratajczak            z ul. Katowickiej 73a,         20 lipca, godz. 1100, (w kościele św. Barbary).

śp. Henryk Cieplok                   z ul. Młodzieżowej 39,        15 lipca, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Alojzy Więcek                      z ul. Krzywej 37,                15 lipca, godz. 930.

śp. Eugeniusz Dembski             z ul. Konopnickiej 12,         14 lipca, godz. 930.

śp. Józef Mucha                         z ul. Młodzieżowej 13,        12 lipca, godz. 1030.

śp. Urszula Jędruch                   z ul. Dąbrowskiego 5,        11 lipca, godz. 1000.

śp. Helena Frąckowiak              z ul. Młodzieżowej 9,         10 lipca, godz. 1100 (w kościele św. Barbary).

śp. Jan Rozwora                           z ul. Krzywej 28,              8 lipca, godz. 1000.

śp. Krystyna Jarema                   z ul. Krzywej 37,              8 lipca, godz. 1100 (w kościele św. Barbary).

śp. Andrzej Kala                          z ul. 1000-lecia 21,           1 lipca,  godz. 1000.

w czerwcu

śp. Anna Górak                            z ul. Gałeczki 11,              30 czerwca, godz. 1000.

śp. Franciszek Horodymski         z ul. Bogedaina 25,          24 czerwca, godz. 1000 w Radymnie.

śp. Danuta Manowska                 z ul. Gałeczki 45,                24 czerwca, godz. 1000.

śp. Józef Kajzer                           z ul. Krasickiego 12,            21 czerwca, godz. 1100.

śp. Ryszard Pawlik                       z ul. Krzywej 41,                20 czerwca, godz. 1100.

śp. Zofia Anna Mironowicz         z ul. Różanej 12,                19 czerwca, godz. 1100.

śp. Krystyna Konowalska          z ul. Krzywej 27,                   14 czerwca, godz. 1100.

śp. Antoni Smolorz                     z ul. Różanej 4,                    14 czerwca, godz. 930.

śp. Bożena Molenda                   z ul. Sobieskiego 19,             8 czerwca, godz. 930.

śp. Bogdan Poprawa                 z ul. Urbanowicza 39,            7 czerwca, godz. 1100  (w kościele św. Jadwigi)

śp. Piotr Gorol                            z ul. Młodzieżowej 37            8 czerwca, godz. 930

śp. Helena Pietrzak                                                                 8 czerwca, godz. 1200.

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Chorzowie

ul. Kopernika 1
41-500 Chorzów
tel. (32) 241-33-29
mail: parafia@antoni.net.pl

nr konta: PKO BP SA

57 1020 2368 0000 2102 0403 9632

NIP 627-22-84-730

Msze Święte

NIEDZIELNE

Sobota: 1800
Niedziela: 700, 900, 1100, 1230, 1700

w kaplicy szpitalnej o 715

W DNI POWSZEDNIE

Codziennie: 700, 800, 1800
Czwartek:   700, 800, 1700

w lipcu i w sierpniu

oraz w ferie zimowe bez Mszy o 800

Kancelaria parafialna

czynna jest:

rano:

  • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
    od 845 do 1045                         

popołudniu:

  • poniedziałki i czwartki
    od 1630 do 1800
  • w sprawach pogrzebu także poza tymi godzinami.

Spowiedź

  • 15 minut przed każdą Mszą świętą
  • od 1700 do 1800 w każdą sobotę
  • od 1730 do 1800 w każdy pierwszy piątek miesiąca
  • od 1630 do 1700 w każdy pierwszy czwartek miesiąca