Parafia św. Antoniego z Padwy

w Chorzowie

OSTATNIO ZMARLI PARAFIANIE

(data dotyczy pogrzebu)

w październiku

śp. Irena Żerdzińska           z ul. Gałeczki 11,                  21 października, godz. 1100.

śp. Stefania Odoj                z ul. Młodzieżowej 15,    20 X., godz. 1000 (św. Józefa Katowice Józefowiec)

śp. Janina Hetmańczyk      z ul. Przy gazowni 12,     19 października, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej). 

śp. Józef Chleborz                z ul. Krzywej 16,                13 października (w kościele św. Floriana).

śp. Dorota Joszko                 ul. Katowicka 59b,              11 października (w kościele św. Barbary).

śp. Beatrycze Pohl               z ul. Krzywej 35,                 10 października, godz. 900.

śp. Emanuel Bibel                z ul. Młodzieżowej 9,          4 października, godz. 1100.

śp. Aniela Nieradzik             z ul. Młodzieżowej 9,          4 października, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

we wrześniu

śp. Magdalena Szybkowska  z ul. Gałeczki 15,              27 września, godz. 1100.

śp. Lucjan Dendra           z ul. Dąbrowskiego 35,            25 września, godz. 1100.

śp. Maria Koj                     z ul. Lelewela 4,                    21 września, godz. 1000

śp. Ireneusz Bil                 z ul. Astrów 12,                     14 września, godz. 1100.

śp.  Józef Kuzak               z ul. Harcerskiej 3.                 13 września,  godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Grażyna Pająk            z ul. Młodzieżowej 1,             11 września, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

w sierpniu

śp. Krystyna Sopolska            z ul. Astrów 16,                26 sierpnia, godz. 1100

śp. Gizela Benek                     z ul. Różanej 10,               23 sierpnia godz. 1100.

śp. Irena Markiewicz             z ul. Młodzieżowej 13,        19 sierpnia, godz. 1000.

śp. Natalia Węgrzyńska        z ul. Poniatowskiego 17,      18 sierpnia, godz. 1000.

śp. Helena Nawrocka             z ul. Urbanowicza 8,           16 sierpnia, godz. 1130.

śp. Henryk Morawiec             z ul. Bogedaina 15,            16 sierpnia, godz. 1000.

śp. Jacek Michalczyk               z ul. Krzywej 35,               12 sierpnia, godz. 1100.

śp. Czesław Sobocki               z ul. Młodzieżowej 39,        11 sierpnia (w kościele św. Jadwigi).

śp. Edmund Narejko               z ul. Młodzieżowej 5,          10 sierpnia, godz. 1100.     

śp. Anna Haberla                     z ul. Różanej 1                   5 sierpnia, godz. 1100.

w lipcu

śp. Jerzy Lipiński                       z ul. Młodzieżowej 1          31 lipca, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Łucja Zdyb,                           z Mikołowa,                      26 lipca, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Rudolf Wadas                     z ul. Astrów16,                  24 lipca, godz. 930.

śp. Mirsosław Iwanicki             z ul. Bogedaina 22a,          24 lipca, godz. 1100.

śp. Stefania Kot                         z ul. Bogedaina 25,            22  lipca, godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Augustyn Ratajczak            z ul. Katowickiej 73a,         20 lipca, godz. 1100, (w kościele św. Barbary).

śp. Henryk Cieplok                   z ul. Młodzieżowej 39,        15 lipca, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Alojzy Więcek                      z ul. Krzywej 37,                15 lipca, godz. 930.

śp. Eugeniusz Dembski             z ul. Konopnickiej 12,         14 lipca, godz. 930.

śp. Józef Mucha                         z ul. Młodzieżowej 13,        12 lipca, godz. 1030.

śp. Urszula Jędruch                   z ul. Dąbrowskiego 5,        11 lipca, godz. 1000.

śp. Helena Frąckowiak              z ul. Młodzieżowej 9,         10 lipca, godz. 1100 (w kościele św. Barbary).

śp. Jan Rozwora                           z ul. Krzywej 28,              8 lipca, godz. 1000.

śp. Krystyna Jarema                   z ul. Krzywej 37,              8 lipca, godz. 1100 (w kościele św. Barbary).

śp. Andrzej Kala                          z ul. 1000-lecia 21,           1 lipca,  godz. 1000.

w czerwcu

śp. Anna Górak                            z ul. Gałeczki 11,              30 czerwca, godz. 1000.

śp. Franciszek Horodymski         z ul. Bogedaina 25,          24 czerwca, godz. 1000 w Radymnie.

śp. Danuta Manowska                 z ul. Gałeczki 45,                24 czerwca, godz. 1000.

śp. Józef Kajzer                           z ul. Krasickiego 12,            21 czerwca, godz. 1100.

śp. Ryszard Pawlik                       z ul. Krzywej 41,                20 czerwca, godz. 1100.

śp. Zofia Anna Mironowicz         z ul. Różanej 12,                19 czerwca, godz. 1100.

śp. Krystyna Konowalska          z ul. Krzywej 27,                   14 czerwca, godz. 1100.

śp. Antoni Smolorz                     z ul. Różanej 4,                    14 czerwca, godz. 930.

śp. Bożena Molenda                   z ul. Sobieskiego 19,             8 czerwca, godz. 930.

śp. Bogdan Poprawa                 z ul. Urbanowicza 39,            7 czerwca, godz. 1100  (w kościele św. Jadwigi)

śp. Piotr Gorol                            z ul. Młodzieżowej 37            8 czerwca, godz. 930

śp. Helena Pietrzak                                                                 8 czerwca, godz. 1200.

w maju

śp. Edward Weis                   z ul. Kaszubskiej 17,            25 maja, godz. 930  (w kaplicy cmentarnej)

śp. Jan Majnusz                    z ul. Karpińskiego 10a,          25 maja, godz. 1000.

śp. Sabina Sobocka               z ul. Młodzieżowej 39,         24 maja, godz. 1000, (w kościele św. Jadwigi)

śp. Karin Kowalska                z ul. Gałeczki 7,                   23 maja, godz. 1000, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Stefania Kala,                   z ul. Tysiąclecia 21,              20 maja, godz. 915.

śp. Krystyna Grzywaczyk      z ul. Bogedaina 24a,             18 maja, godz. 900, (w kościele św. Józefa).

śp. Helena Gąsiorek              z ul. Krzywej 31,                   19 maja, godz. 930.

śp. Wojciech Wyderka          z ul. Karpińskiego 1,              10 maja, godz. 1000.

śp. Zygmunt Świerczyński    z ul. Krasickiego 18,               4 maja, godz. 1100.

w kwietniu

śp. Stanisław Sitko                z ul. Różanej 1,                      29 kwietnia, godz. 1100.

śp. Anna Ciekańska               z ul. Młodzieżowej 23,            28 kwietnia, godz. 1100.

śp. Piotr Pyrcz                       z ul. Katowickiej 61a,              27 kwietnia, godz. 1000.

śp. Jadwiga Ganzera             z ul. Karpińskiego 10a,            25 kwietnia, godz. 1100. 

śp. Seweryn Sobczak            z ul. Różanej 16,                     22 kwietnia, godz.. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Stefania Łęszczak            z ul. Krasickiego 14,                20 kwietnia, godz. 930. 

śp. Tadeusz Gazda                z ul. Dąbrowskiego 32a,          18 kwietnia, godz. 930.

śp. Krystyna Dąbrowska       z ul. Bogedaina 16,                 11 kwietnia, godz. 1100,(w kaplicy cmentarnej).

śp. Zygmunt Jelonek             z ul. Sobieskiego 22,                10 kwietnia, godz. 930.  

śp. Kazimierz Wiejaczka       z ul. Dąbrowskiego 17,             7 kwietnia, godz. 1200

śp. Jadwiga Kaczy,                z ul. Dąbrowskiego 6,               3 kwietnia, godz. 1000.

śp  Stanisława Łebek             z ul. Astrów 16,                       1 kwietnia, godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Władysław Budziak         z ul. Bogedaina 13,                   1 kwietnia, godz. 1000.

w marcu

śp. Maria Szotek                     z ul. Przy Gazowni 12,              31 marca, godz. 1100, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Magdalena Łazik               z ul. Dąbrowskiego 18,             30 marca, godz. 1000.

śp. Helena Szóstak-Pucia       z ul. Krzywej 31,                      29 marca, godz. 1030.

śp. Roman Wronecki               z ul. Bogedaina 16,                  24 marca, godz. 1000, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Irena Tracz                        z ul. Gałeczki 15,                      21 marca, godz. 1030.

śp. Łucja Dziadak                    z ul. Chopina 11,                     15 marca, godz. 1100.

śp. Eugeniusz Sieradzoń         z ul. Racławickiej 33,              10 marca, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Czesław Cebulski              z ul. Katowickiej 60c,                9 marca, godz. 1100.

śp. Eryka Kubica                     z ul. Gałeczki 9,                        9 marca, godz. 930.

śp.  Anna Nowak                    z ul. Krzywej 15,                       7 marca, godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Henryk Konieczek            z ul. Przy Gazowni 6,                 3 marca, godz. 1030

śp. Bernard Mańka                 z ul. Poniatowskiego 24            4 marca, godz. 1000.

śp. Dorota Suszka                  z ul. Krzywej 39,                       3 marca (w parafii św. Marii Magdaleny).

w lutym

śp. Jadwiga Klyta                  z ul. Poniatowskiego 28,            23 lutego o godz. 1000

śp. Adelajda Nowok               z ul. Kaszubskiej 21,                 14 lutego o godz. 930 (w parafii Ducha Św.).

śp. Edeltrauda Sorychta         z ul. Krzywej 37,                     14 lutego o godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Henryk Kaczmarek           z ul. Młodzieżowej 13,             14 lutego o godz. 1000.  

śp. Wacława Trojak               z ul. Dąbrowskiego 1,               11 lutego o godz. 945

śp. Alfred Imiolek                  z ul.  Gałeczki 11,                      8 lutego o godz. 930.

śp. Aniela Błaszczyk              z ul. Astrów 12,                         4 lutego o godz. 1000 w parafii Ducha Św.

śp. Łucja Mateja,                   Domu Pomocy przy Powstańców,  4 lutego o godz. 1100.

 

w styczniu

śp. Bernard Cieślik                z ul. Urbanowicza 12,                 30 stycznia o godz. 1000.

śp. Krystian Ganzera             z ul. Karpińskiego 10a,               26 stycznia o godz. 1000.

śp. Anna Klose                       z ul. Harcerskiej,                         18 stycznia o godz. 900, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Bolesława Franta            z ul. Chopina 10,                         16 stycznia w Nowym targu w parafii św. Katarzyny

śp. Herbert Wróblowski       z ul. Floriańskiej,                          12 stycznia o godz. 900 (w kaplicy cmentarnej). 

śp. Tadeusz Chycki               z ul. Gałeczki 26a,                        7 stycznia, godz. 1100.

śp. Andrzej Mateja               z ul. Różanej 2,                            7 stycznia, godz. 900, (w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Katowicach).

śp +Alfresd Unsner              z ul. Przy Gazowni 7,                    7 stycznia, godz.  915 (w parafii Piotra i Pawła w Świętochłowicach).

śp. Dorota Strzoda               z ul. Bogedaina 17,                      7 stycznia , godz. 1100 (w parafii św. Floriana).

śp. Zofia Herfet                     z ul. Dąbrowskiego 4,                   5 stycznia, godz. 900 (w parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batorym).

śp. Stanisław Ciepły             z ul. Karpińskiego 16,                   5 stycznia, (w parafii Niepokalanego Serca NMP w Stanisławie Górnym koło Wadowic).

w grudniu

śp. Grażyna Gielezy,        z ul. Sobieskiego 22,                         31 grudnia, godz. 1000.

śp. Rut Klejman,               z ul. Konopnickiej 9,                         30 grudnia, godz. 1100.

śp. Eugeniusz Biernacki  z ul. Młodzieżowej 5,                        28 grudnia w Batorym, o godz. 1030 w par. Wniebowzięcia NMP. 

śp. Ryszard Szołtysek     z ul. Bogedaina 15,                           22 grudnia  o godz. 1000.

śp. Joachim Gwóźdź        z ul. Różanej 18,                              19 grudnia o godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Zuzanna Maćkowska  z ul. Astrów 16,                               20 grudnia, godz. 1100 .

śp. Irena Szyja                 z parafii Mari Magdaleny,                   6 grudnia, godz. 1100.

śp Maria Kamińska          z ul. Różanej 14,                               3 grudnia, godz. 1100.

śp. Maria Wylężek           z ul. Sobieskiego 17,                          1 grudnia, godz. 930.

w listopadzie

śp. Elżbieta Krawczyk         z ul. Bogedaina 15,                          29 listopada, godz. 1100.

śp. Wanda Dwucet              z ul. Dąbrowskiego 32a,                   24 listopada, godz. 1000.

śp. Maria Głowacz               z ul. Różanej 1,                                23 listopada, godz. 930.

śp. Krystyna Kotuchna       z ul. Różanej 1,                                21 listopada, godz. 1000.

śp. Tadeusz Chromik          z ul. Młodzieżowej 5,                        10 listopada, godz. 1100.

w październiku

śp. Bonifacy Bączkowski    z ul. Różanej 16,                              31 października, godz. 1030.

śp. Marian Gladis                 z ul. Kopernika 4,                             29 października, godz. 900.

śp. Mieczysław Wylężek,    z ul. Różanej 2,                               25 października,  godz. 930

śp. Halina Tomas                z ul. Przy Gazowni 10/1,                   22 października, godz. 1030

śp. Arkadiusz Gubała          z Bielefeld                                        22 października, godz. 930

śp. Piotr Włodarski,            z ul. Sobieskiego 18,                        13 października, godz. 1100

śp. Ilza Zajdel,                    z ul. Krzywej 25,                               12 października (w Katowicach)

śp. Regina Mańka               z ul. Poniatowskiego 24,                     8 października, godz. 1030.

śp. Lech Owcarz,                z ul. Szabatowskiego 16/9,                  1 października, godz. 1000.

we wrześniu

śp. Urszula Wojnar,                z Pl. Matejki 3,                  26 września, godz. 1000.        

śp. Krystyna Janczyk,             z ul. Młodzieżowej 15,       24 września, godz. 1145.

śp. Marianna Galios,               z ul. Bogedaina 18,           24 września, godz. 1045.

śp. Henryk Staroń                   z ul. Sobieskiego 19,        24 września, godz. 930.

śp. Alfred Kasprzyk,                z ul. Gałeczki 15,             14 września, godz. 1100.

śp. Renata Mikołajczyk,         z. Pl. Matejki 1,                7 września, godz. 1100.

śp. Jarosław Szewczyk,          z ul. Dąbrowskiego 17,     6 września, godz. 1100. (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Stefania Rajtor                  z ul. Różanej 8,               2 września, godz. 1100.

 

 

 

w sierpniu

śp. Andrzej Jergen                   z ul. Kilińskiego 1,              26 sierpnia, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu)

śp. Norbert Labryga                 z ul. Młodzieżowej 43         26 sierpnia, (w Bogucicach)

śp. Łucja Skop                          z ul. Krzywej 33,                23 sierpnia, godz. 1100

śp. Maria Adamska                   z ul. Krasickiego 7,            13 sierpnia,  godz. 1100

śp. Małgorzrata Marniok,          z ul. Astrów 16,               10 sierpnia , godz. 1000.

śp. Robert Cyll,                          z Maciejkowic,                    5 sierpnia,  godz. 830.

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Chorzowie

ul. Kopernika 1
41-500 Chorzów
tel. (32) 241-33-29
mail: parafia@antoni.net.pl

nr konta: PKO BP SA

57 1020 2368 0000 2102 0403 9632

NIP 627-22-84-730

Msze Święte

NIEDZIELNE

Sobota: 1800
Niedziela: 700, 900, 1100, 1230, 1700

w kaplicy szpitalnej o 715

W DNI POWSZEDNIE

Codziennie: 700, 800, 1800
Czwartek:   700, 800, 1700

w lipcu i w sierpniu

oraz w ferie zimowe bez Mszy o 800

Kancelaria parafialna

czynna jest:

rano:

  • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
    od 845 do 1045                         

popołudniu:

  • poniedziałki i czwartki
    od 1630 do 1800
  • w sprawach pogrzebu także poza tymi godzinami.

Spowiedź

  • 15 minut przed każdą Mszą świętą
  • od 1700 do 1800 w każdą sobotę
  • od 1730 do 1800 w każdy pierwszy piątek miesiąca
  • od 1630 do 1700 w każdy pierwszy czwartek miesiąca