Parafia św. Antoniego z Padwy

w Chorzowie

OSTATNIO ZMARLI PARAFIANIE

(data dotyczy pogrzebu)

w listopadzie 2022

śp. Leszek Kurpisz                    z ul. Bogedaina 17,        21/11/2022, godz. 1100.

śp. Karol Gerlich                      z ul. Krzywej 26,             19/11/2022, godz. 1100.

śp. Adolf Cieślik                       z ul. Bogedaina 10,         16/11/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej)

śp. Daniel Adamczyk               z ul. Górnośląskiej 9        16/11/2022, godz. 900.

śp. Krzysztof Kurpisz              z ul. Młodzieżowej 9,       10/11/2022, godz. 1200.

śp. Marian Drąg                      z ul. Młodzieżowej 13,     10/11/2022, godz. 1000.

śp. Wanda Lewandowska      z ul. Urbanowicza 14,       09/11/2022, godz. 1200.

śp. Maria Wawrzyniak            z ul. Krzywej 41,             09/11/2022, godz. 1030.

śp. Henryk Sowa                    z ul. Katowickiej 136a     05/11/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej)

śp. Janusz Sacha                   z ul. Astrów 12,               05/11/2022, godz. 1100.

w październiku 2022

śp. Maria Hulbój                     z ul. Krzywej 7,               29/10/2022, godz. 1100.

śp. Gabriela Perkowska-Furgał  z ul. Krzywej 28          26/10/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Stefania Wojciechowska  z ul. Katowickiej 71,         21/10/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej)

śp. Antoni Puchała                 z ul. Przy Gazowni 4/21    06/10/2022, godz. 1000.

we wrześniu 2022

śp. Longina Renkas                   z ul. Dąbrowskiego 6,  22/09/2022, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Renata Ratajczak                 z ul. Przy Gazowni 6,  20/09/2022, godz. 1000.

śp. Edyta Obcina                       z ul. Młodzieżowej 1,  16/09/2022, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Bronisława Wiazowska       z ul. Różanej 1,         15/09/2022, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Łucja Pytloch                       z ul. Gałeczki 22,      14/09/2022, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Anna Kołacz                        z ul. Bogedaina 17,     01/09/2022, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

w sierpniu 2022

śp. Róża Sucha                        z ul. Katowickiej 71,     27/08/2022, godz. 900.

śp. Marta Piotrowicz               z ul. Karpińskiego 9,     20/08/2022, godz. 1100.

śp. Piotr Wyrzgoł                     z ul. Chopina 5,           18/08/2022, godz. 930.

śp. Stanisław Kaszlik                z ul. Młodzieżowej 23,  13/08/2022, godz. 1100.

śp. Kazimierz Mroczek             z ul. Dąbrowskiego 8,   09/08/2022, godz. 1000.

śp. Helmut Bąk                         z ul. Gałeczki 7,          05/08/2022, godz. 900 (w kaplicy na cmentarzu)

śp. Jolanta Baron                       z ul. Krzywej 2,          04/08/2022, godz. 1000 

śp. Władysława Ulrych              z ul. Krzywej 35,         03/08/2022, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu)

śp. Barbara Braszczok               z ul Różanej 1,           03/08/2022, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu)

w lipcu 2022

śp Tadeusz Drab                    z ul. Kaszubskiej 19,     30/07/2022, godz. 1000.

śp. Marek Heiduk                    z ul Konopnickiej,         16/07/2022, godz. 1100.

śp. Andrzej Ociepka               z ul. Różanej 8,            13/07/2022, godz. 1100.

śp. Piotr Mynarek                   z ul. Młodzieżowej 35,   pogrzeb w kościele św. Małgorzaty w Bytomiu.

śp. Wanda Matuszewska,      z ul Katowickiej 59a,     08/07/22, godz. 900 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Rozalia Wolnik                  z ul. Urbanowicza 45,    07.07.2022 w kościele św. Krzyża w Siemianowicach

śp. Dorota Duch                      z ul. Karpińskiego 1a,    02/07/22, godz. 900. 

w czerwcu 2022

śp. Krzysztof Lewandowski   z ul. Sołtysiej,               30/06/2022, godz. 900.

śp. Józef Stachel                    z ul. Konopnickiej 10,    24/06/2022, godz. 1000.

śp. Ryszard Wrona                 z ul. Piaskowej 9,          23/06/2022, godz. 1000.

śp. Ewa Ochońska                  z ul. Różanej 4,             17/06/2022, godz. 9.00 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Juliusz Święcichowski      z ul. Astrów 14,             14/06/2022, godz. 1300 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Bolesław Rembielak        z ul. Młodzieżowej 23,     14/06/2022, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Danuta Stachorzak          z ul. Dąbrowskiego 15,     11/06/2022, godz. 900.

śp. Marek Kempa                  z ul. Hajduckiej 44,            03/06/2022, godz. 900.

w maju 2022

śp. Tadeusz Decowski          z ul. Domina 8,                 28/05/2022, godz. 1100.

śp. Dorota Berta                   z. Pl. Matejki 1,                 28/05/2022, godz. 900.

śp. Ewelina Popczyk             z ul. Młodzieżowej 41,       27/05/2022, godz. 1100.

śp. Tadeusz Alszer                z ul. Krzywej 28,               25/05/2022, godz. 1030.

śp. Józef Grzebieniak           z ul. Domina 31,                21/05/2022, godz. 1100.

śp. Teresa Śliwa                   z ul. Różanej 14,               05/05/2022, godz. 1000.

śp. Marianna Rozik              z ul. Krzywej 29,                04/05/2022, godz. 1000.

w kwietniu 2022

śp. Stanisław Madej             z ul. Młodzieżowej 43,        30/04/2022, godz. 1030.

śp. Irena Sutor                       z ul. Hajduckiej 44,            30/04/2022, godz. 900.

śp. Waleria Szweda              z ul. Krasickiego 7              27/04/2022, godz. 1000.

śp. Jan Bzura                         z ul. Dąbrowskiego 12,        25/04/2022, godz. 1100.

śp. Henryk Blukacz               z ul. Dąbrowskiego 35,        21/04/2022, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Wanda Rotkegel             z ul. Astrów 14,                  21/04/2022, godz. 1100.

śp. Maria Witek                    z ul. Młodzieżowej 37,         19.04.2022, godz. 1100.

śp. Emilia Wąs                      z ul. Krzywej 37,                 16.04.2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Andrzej Rej                   z ul. Przy Gazowni 5,            13.04.2022, godz. 1000.

śp. Henryk Wieczorek         z ul. Dąbrowskiego 12,         05/04/2022, godz. 1200.  

w marcu 2022

śp. Edward Stosz                 z ul. Przy Gazowni 14,         31.03.2022, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Jan Skowronek              z ul. Sobieskiego 18,           29/03/2022, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Marta Wojda                  z ul. Młodzieżowej 39,         24/03/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Stefania Augustyn         z ul. Katowickiej 73,             23/03/2022, godz. 1230.

śp. Katarzyna Prusak          z ul. Krzywej 33,                  23/03/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Krystyna Rozwałka       z ul. Dąbrowskiego 12,         09/03/2022, godz. 830.

śp. Aniela Klapuch                 z ul. Urbanowicza 14,           08.03.2022, godz. 1000.

śp. Zofia Nalepa                   z ul. Młodzieżowej 15,           05/03/2022, godz. 1000.

śp. Bonifacy Kwaśny             z ul. Krzywej 28,                  01.03.2022, godz. 1200.

w lutym 2022

śp. Danuta Kowalska                   z ul. Gałeczki 7,           25/02/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Franciszek Ceglarek               z ul. Katowickiej 61c,    19/02/2022, godz. 1100

śp. Irena Bas                                z ul. Karpińskiego 6,     w parafii św. Jadwigi w Chorzowie.

śp. Stanisława Imiełowski          z ul. Młodzieżowej 13,  18/02/2022, godz. 1100. 

śp. Sonia Kupczyk                      z ul. Młodzieżowej 1,    16/02/2022, godz. 900    (w kaplicy cmentarnej).

śp. Danuta Kowalska                  z ul. Gałeczki 7/,          25/02/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Jerzy Siwczyk                        ul. Wierzbowa 40,       11/02/2022, godz. 1100.

śp. Teresa Wawrziczek                z ul. Młodzieżowej 25,  05/02/2022, godz. 1130.

śp. Genowefa Kamińska             z ul. Krzywej 9,            05/02/2022, godz. 1030.

śp Cecylia Skutela                      z ul. Różanej 10/          05/02/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Andrzej Hoszcz                      z ul. Gałeczki 22,          04/02/2022, godz. 1100.

śp. Józef Żarnowiec                    z ul. Gałeczki 7,            03/02/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Marek Bednarek                   z ul. Gałeczki 13,          01/02/2022, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

w styczniu 2022

śp. Mirosław Gawlik                   z ul. Dąbrowskiego 28,  26/01/2022, godz. 1200.

śp. Jan Kellner                           z ul. Sobieskiego 19,     22/01/2022, godz. 1200.

śp. Franciszek Bura                   z  Jeżowa                     20/01/2022, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Krystyna Jeleń                     z ul. Krzywej 23,           19/01/2022, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Ilona Grzesiuk                     z ul. Kościuszki 5b,        19/01/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Teresa Maciejewska           z ul. Młodzieżowej 25,    19/01/2022, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Krzysztof Skupin                 z ul. Dąbrowskiego 13,  17/01/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Małgorzata Tatuś                z ul. Młodzieżowej 5,     14/01/2022, godz. 1200.

śp. Zygfryd Dłocik                    z ul. Dąbrowskiego 4,     14/01/2022, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Anna Shostak                     z ul. Młodzieżowej 9,      12/01/2022, godz. 930

śp. Ryszard Nadgródkiewicz   z ul. Młodzieżowej 1,       08/01/2022, godz. 1030.

śp. Włodzimierz Drenda          z Fürth Niemcy,               08/01/2022, godz. 900  (w kaplicy cmentarnej).

śp. Sabina Pindakiewicz         z ul. Młodzieżowej 1,        07/01/2022, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Józef Jabłoński                   z ul. Różanej 18,             07/01/2022, godz. 1030 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Zdzisława Szymkowska    z ul. Dąbrowskiego 8,      05/01/2022,  (na cmentarzu kom. w Opolu) 

śp. Cecylia Karel                     z ul. Młodzieżowej 9,        05/01/2022, godz. 1130

 

w grudniu 2021

śp. Wanda Kalinke                  z ul. Krzywej 29              w kościele Św. Michała w Michałkowicach.

śp. Ireneusz Walukiewicz      z ul. Katowickiej 63,          31/12/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Irena Dłocik                       z ul. Dąbrowskiego 4,       31/12/2021 godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Józef Szałast                    z ul. Armii Krajowej 23,     30/12/2021, godz. 1300.

śp. Barbara Śmieja                 z ul. Młodzieżowej 15,      30/12/2021, godz. 1200.

śp. Antoni Szotek                   z ul. Przy Gazowni 12,      30/12/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Andrzej Winiarski             z ul. Chopina 3,               pogrzeb w Tarnowskich Górach.

śp. Gizela Jaworowska           z ul. Gałeczki 11              pogrzeb WNMP w Chorzowie Batorym.

śp. Zuzanna Jonik                   z ul. Racjonalizatorów 9,  28/12/2021, godz. 1245

śp. Karol Cebulski                     z ul. Katowickiej 60c,     28/12/2021, godz. 1130.

śp. Jerzy Jaskóła                       z ul. Karpińskiego 11,    27/12/2021, godz. 1000.

śp. Bernard Kowalski                z ul. Gałeczki 7,            23/12/2021, godz. 1200  (w kaplicy cmentarnej).

śp. Gabriela Wiśniewska           z ul. Krzywej 23            22/12/2021, godz. 1100.

śp. Stanisław Maj                     z ul. Kopernika 8            16/12/2021, godz. 1000.

śp. Franciszek Domański    z ul. Młodzieżowej 5,  14/12/2021, godz. 1100 (cmentarz kom. w Katowicach)

śp. Hubert Dembski                   z Pl. Matejki 1, pogrzeb w parafii pw. Trójcy Świętej w Łobżenicy

śp. Bogdan Gröhlich                  z ul. Poniatowskiego 24   09/12/2021, godz. 1000.

śp. Anna Marcinkowska            z ul. Gałeczki 7,              04/12/2021, godz. 1200.

śp. Tadeusz Tomala                   z ul. Krzywej 6,             04/12/2021, godz. 1030.

w listopadzie 2021

śp. Janina Kwiatyńska               z ul. Krzywej 33,           30/11/2021, godz. 1200.

śp. Janina Nowak                      z ul. Różanej 12,            18/11/2021, godz. 1230 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Michał Marcinek                    z ul. Kopernika 8,           18/11/2021, godz. 1100.

śp. Józef Szczepaniak                z ul. Słowiańskiej 30,       04/11/2021, godz. 1100.

śp. Anna Skała                           z ul. Katowickiej 59a        06/11/2021, godz. 1100.

w październiku 2021

śp. Helena Wiechowska             z ul. Gałeczki 43,            30/10/2021, godz. 1100.

śp. Krystyna Kempka                  z ul. Katowickiej 22,        28/10/2021, godz. 1100.

śp. Marek Jaromin                     z ul. Dąbrowskiego 32A,  28/10/2021, godz.1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Otylia Liota                          z ul. Odrodzenia 34,       16/10/2021, godz. 1100.

śp. Henryk Gąsior                      z ul. Poniatowskiego 24,  15/10/2021, godz. 1000.

śp. Jan Kleczka                         z ul. Katowickiej 61a,      15/10/2021,godz. 1200.

we wrześniu 2021

śp. Leokadia Bochenek              z ul. Urbanowicza 39,     23/09/2021, godz. 1100.

śp. Marianna Szprycha               z ul. Krzywej 25,           18/09/2021, godz. 1200.

śp. Ewa Dylla                             z ul. Krzywej 15,            18/09/2021, godz. 900 na cmentarzu

śp. Marek Majka                        z ul. Różanej 8,              11/09/2021, godz. 1300 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Jadwiga Kurek                     z ul. Różanej 1,              11/09/2021, godz. 1130 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Grzegorz Imiełowski           z ul. Młodzieżowej 13      11/09/2021, godz. 1030

śp. Waldemar Matjaszczyk       z ul. Puławskiego 7,        10/09/2021, godz. 900 pokropek na cmentarzu

śp. Zbigniew Skowron                z ul. Kopernika 4,          09/09/2021, godz. 1000.

śp. Helena Knol                           z ul. Dąbrowskiego6,      07/09/2021, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Monika Harmuth                  z ul. Młodzieżowej 15,    06/09/2021r, godz. 1000.

śp. Elżbieta Krelińska                z ul. Dąbrowskiego 27,   03/09/2021, godz. 900.

śp. Róża Hofman                       z ul. Kościuszki 10,         03/09/2021, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Chorzowie

ul. Kopernika 1
41-500 Chorzów
tel. (32) 241-33-29

lub    793 853 267

mail: parafia@antoni.net.pl 

lub chorzow.antoni@katowicka.pl

nr konta: PKO BP SA

57 1020 2368 0000 2102 0403 9632

NIP 627-22-84-730

 

TRANSMITUJEMY DLA CHORYCH MSZĘ ŚW:

W NIEDZIELE G0DZ. 9.00

W TYGODNIU czasowo wstrzymane 

Msze Święte

NIEDZIELNE

Sobota: 1800
Niedziela: 700, 900, 1100, 1230, 1700

w kaplicy szpitalnej o 715

W DNI POWSZEDNIE

Codziennie: 700, 800, 1800
Czwartek:   700, 800, 1700

w lipcu i w sierpniu

oraz w ferie zimowe bez Mszy o 800

Kancelaria parafialna

czynna jest:

rano:

  • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
    od 845 do 1045                         

popołudniu:

  • poniedziałki i czwartki
    od 1630 do 1800
  • w sprawach pogrzebu także poza tymi godzinami.
  • ws. protokołu przedmałżeńskiego po indywidualnym umówieniu

Spowiedź

  • 15 minut przed każdą Mszą świętą
  • od 1730 do 1800 w każdą sobotę
  • od 1730 do 1800 w każdy pierwszy piątek miesiąca
  • od 1630 do 1700 w każdy pierwszy czwartek miesiąca

Dla narzeczonych

nauki przedmałżeńskie w 2022 roku

wybrany termin zgłoś na: 

https://narzeczenikatowicka.pl/

naszej parafii szukaj w dekanacie Chorzów Batory