Ogłoszenia duszpasterskie

Zapraszamy serdecznie dziś o godz. 1615 do naszej świątyni na przygotowany przez młodzież Gimnazjum Nr. 10 i siostrę Adrianę spektakl bożonarodzeniowy

We wtorek po wieczornej Mszy św., Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na uwielbienia przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

W tym tygodniu w piątek kończą się odwiedziny duszpasterskie. Parafianom, którzy nie mogli przyjąć kapłana z błogosławieństwem w zaproponowanym przez nas terminie, przypominamy o możliwości zgłoszenia tzw. kolędy dodatkowej, która odbędzie się w sobotę 31 stycznia.

 W kancelarii są do nabycia bilety w cenie 20 złotych na Megawidowisko JONASZ, które odbędzie się w katowickim spodku 17 lutego br.

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na potrzeby na potrzeby naszej  świątyni. Za tydzień kolekta na bieżące remonty i inwestycje w parafii. Bóg Zapłać za każdą ofiarę.

Zachęcamy do lektury religijnej jest Gość Niedzielny, są Misyjne Drogi, jest miesięcznik chorzowski SPOTKANIA, oraz nasz biuletyn informacyjny Głos Św. Antoniego.

Przypominamy, że podczas ferii zimowych nie będzie w tygodniu Mszy św o godz. 800.

Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu – od 22 lutego – planowane jest przesunięcie godziny Mszy św. niedzielnej z 1215 na 1230.

Na nowo rozpoczęty tydzień, ostatni tydzień pierwszego semestru szkolnego, niech nam wszystkim Bóg udziela swego błogosławieństwa.