Parafia św. Antoniego z Padwy

w Chorzowie

OSTATNIO ZMARLI PARAFIANIE

(data dotyczy pogrzebu)

w kwietniu

śp. Stanisław Sitko                z ul. Różanej 1,                      29 kwietnia, godz. 1100.

śp. Anna Ciekańska               z ul. Młodzieżowej 23,            28 kwietnia, godz. 1100.

śp. Piotr Pyrcz                       z ul. Katowickiej 61a,              27 kwietnia, godz. 1000.

śp. Jadwiga Ganzera             z ul. Karpińskiego 10a,            25 kwietnia, godz. 1100. 

śp. Seweryn Sobczak            z ul. Różanej 16,                     22 kwietnia, godz.. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Stefania Łęszczak            z ul. Krasickiego 14,                20 kwietnia, godz. 930. 

śp. Tadeusz Gazda                z ul. Dąbrowskiego 32a,          18 kwietnia, godz. 930.

śp. Krystyna Dąbrowska       z ul. Bogedaina 16,                 11 kwietnia, godz. 1100,(w kaplicy cmentarnej).

śp. Zygmunt Jelonek             z ul. Sobieskiego 22,                10 kwietnia, godz. 930.  

śp. Kazimierz Wiejaczka       z ul. Dąbrowskiego 17,             7 kwietnia, godz. 1200

śp. Jadwiga Kaczy,                z ul. Dąbrowskiego 6,               3 kwietnia, godz. 1000.

śp  Stanisława Łebek             z ul. Astrów 16,                       1 kwietnia, godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Władysław Budziak         z ul. Bogedaina 13,                   1 kwietnia, godz. 1000.

w marcu

śp. Maria Szotek                     z ul. Przy Gazowni 12,              31 marca, godz. 1100, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Magdalena Łazik               z ul. Dąbrowskiego 18,             30 marca, godz. 1000.

śp. Helena Szóstak-Pucia       z ul. Krzywej 31,                      29 marca, godz. 1030.

śp. Roman Wronecki               z ul. Bogedaina 16,                  24 marca, godz. 1000, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Irena Tracz                        z ul. Gałeczki 15,                      21 marca, godz. 1030.

śp. Łucja Dziadak                    z ul. Chopina 11,                     15 marca, godz. 1100.

śp. Eugeniusz Sieradzoń         z ul. Racławickiej 33,              10 marca, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Czesław Cebulski              z ul. Katowickiej 60c,                9 marca, godz. 1100.

śp. Eryka Kubica                     z ul. Gałeczki 9,                        9 marca, godz. 930.

śp.  Anna Nowak                    z ul. Krzywej 15,                       7 marca, godz. 930 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Henryk Konieczek            z ul. Przy Gazowni 6,                 3 marca, godz. 1030

śp. Bernard Mańka                 z ul. Poniatowskiego 24            4 marca, godz. 1000.

śp. Dorota Suszka                  z ul. Krzywej 39,                       3 marca (w parafii św. Marii Magdaleny).

w lutym

śp. Jadwiga Klyta                  z ul. Poniatowskiego 28,            23 lutego o godz. 1000

śp. Adelajda Nowok               z ul. Kaszubskiej 21,                 14 lutego o godz. 930 (w parafii Ducha Św.).

śp. Edeltrauda Sorychta         z ul. Krzywej 37,                     14 lutego o godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Henryk Kaczmarek           z ul. Młodzieżowej 13,             14 lutego o godz. 1000.  

śp. Wacława Trojak               z ul. Dąbrowskiego 1,               11 lutego o godz. 945

śp. Alfred Imiolek                  z ul.  Gałeczki 11,                      8 lutego o godz. 930.

śp. Aniela Błaszczyk              z ul. Astrów 12,                         4 lutego o godz. 1000 w parafii Ducha Św.

śp. Łucja Mateja,                   Domu Pomocy przy Powstańców,  4 lutego o godz. 1100.

 

w styczniu

śp. Bernard Cieślik                z ul. Urbanowicza 12,                 30 stycznia o godz. 1000.

śp. Krystian Ganzera             z ul. Karpińskiego 10a,               26 stycznia o godz. 1000.

śp. Anna Klose                       z ul. Harcerskiej,                         18 stycznia o godz. 900, (w kaplicy cmentarnej).

śp. Bolesława Franta            z ul. Chopina 10,                         16 stycznia w Nowym targu w parafii św. Katarzyny

śp. Herbert Wróblowski       z ul. Floriańskiej,                          12 stycznia o godz. 900 (w kaplicy cmentarnej). 

śp. Tadeusz Chycki               z ul. Gałeczki 26a,                        7 stycznia, godz. 1100.

śp. Andrzej Mateja               z ul. Różanej 2,                            7 stycznia, godz. 900, (w parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Katowicach).

śp +Alfresd Unsner              z ul. Przy Gazowni 7,                    7 stycznia, godz.  915 (w parafii Piotra i Pawła w Świętochłowicach).

śp. Dorota Strzoda               z ul. Bogedaina 17,                      7 stycznia , godz. 1100 (w parafii św. Floriana).

śp. Zofia Herfet                     z ul. Dąbrowskiego 4,                   5 stycznia, godz. 900 (w parafii Wniebowzięcia NMP w Chorzowie Batorym).

śp. Stanisław Ciepły             z ul. Karpińskiego 16,                   5 stycznia, (w parafii Niepokalanego Serca NMP w Stanisławie Górnym koło Wadowic).

w grudniu

śp. Grażyna Gielezy,        z ul. Sobieskiego 22,                         31 grudnia, godz. 1000.

śp. Rut Klejman,               z ul. Konopnickiej 9,                         30 grudnia, godz. 1100.

śp. Eugeniusz Biernacki  z ul. Młodzieżowej 5,                        28 grudnia w Batorym, o godz. 1030 w par. Wniebowzięcia NMP. 

śp. Ryszard Szołtysek     z ul. Bogedaina 15,                           22 grudnia  o godz. 1000.

śp. Joachim Gwóźdź        z ul. Różanej 18,                              19 grudnia o godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Zuzanna Maćkowska  z ul. Astrów 16,                               20 grudnia, godz. 1100 .

śp. Irena Szyja                 z parafii Mari Magdaleny,                   6 grudnia, godz. 1100.

śp Maria Kamińska          z ul. Różanej 14,                               3 grudnia, godz. 1100.

śp. Maria Wylężek           z ul. Sobieskiego 17,                          1 grudnia, godz. 930.

w listopadzie

śp. Elżbieta Krawczyk         z ul. Bogedaina 15,                          29 listopada, godz. 1100.

śp. Wanda Dwucet              z ul. Dąbrowskiego 32a,                   24 listopada, godz. 1000.

śp. Maria Głowacz               z ul. Różanej 1,                                23 listopada, godz. 930.

śp. Krystyna Kotuchna       z ul. Różanej 1,                                21 listopada, godz. 1000.

śp. Tadeusz Chromik          z ul. Młodzieżowej 5,                        10 listopada, godz. 1100.

w październiku

śp. Bonifacy Bączkowski    z ul. Różanej 16,                              31 października, godz. 1030.

śp. Marian Gladis                 z ul. Kopernika 4,                             29 października, godz. 900.

śp. Mieczysław Wylężek,    z ul. Różanej 2,                               25 października,  godz. 930

śp. Halina Tomas                z ul. Przy Gazowni 10/1,                   22 października, godz. 1030

śp. Arkadiusz Gubała          z Bielefeld                                        22 października, godz. 930

śp. Piotr Włodarski,            z ul. Sobieskiego 18,                        13 października, godz. 1100

śp. Ilza Zajdel,                    z ul. Krzywej 25,                               12 października (w Katowicach)

śp. Regina Mańka               z ul. Poniatowskiego 24,                     8 października, godz. 1030.

śp. Lech Owcarz,                z ul. Szabatowskiego 16/9,                  1 października, godz. 1000.

we wrześniu

śp. Urszula Wojnar,                z Pl. Matejki 3,                  26 września, godz. 1000.        

śp. Krystyna Janczyk,             z ul. Młodzieżowej 15,       24 września, godz. 1145.

śp. Marianna Galios,               z ul. Bogedaina 18,           24 września, godz. 1045.

śp. Henryk Staroń                   z ul. Sobieskiego 19,        24 września, godz. 930.

śp. Alfred Kasprzyk,                z ul. Gałeczki 15,             14 września, godz. 1100.

śp. Renata Mikołajczyk,         z. Pl. Matejki 1,                7 września, godz. 1100.

śp. Jarosław Szewczyk,          z ul. Dąbrowskiego 17,     6 września, godz. 1100. (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Stefania Rajtor                  z ul. Różanej 8,               2 września, godz. 1100.

 

 

 

w sierpniu

śp. Andrzej Jergen                   z ul. Kilińskiego 1,              26 sierpnia, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu)

śp. Norbert Labryga                 z ul. Młodzieżowej 43         26 sierpnia, (w Bogucicach)

śp. Łucja Skop                          z ul. Krzywej 33,                23 sierpnia, godz. 1100

śp. Maria Adamska                   z ul. Krasickiego 7,            13 sierpnia,  godz. 1100

śp. Małgorzrata Marniok,          z ul. Astrów 16,               10 sierpnia , godz. 1000.

śp. Robert Cyll,                          z Maciejkowic,                    5 sierpnia,  godz. 830.

w lipcu

śp. Maria Kowalska,            z ul. Kopernika 8,             30 lipca, godz. 1130.

śp. Józef Kwiecień,              z ul. Dąbrowskiego 12,     30 lipca, godz. 845  - pożegnanie przed kościołem, a Msza pogrzebowa w Pilicy, 

śp. Stefania Kiczka,              z ul. Urbanowicza 23,      30 lipca, godz. 1000.

śp. Andrzej Sobański,          z ul. Szabatowskiego 8,    14 lipca, 930 (w kaplicy cmentarnej)

śp. Krystyna Kuźniarska,      z ul. Krzywej 43,             9 lipca, godz. 945, (w parafii św. Józefa).

śp. Irena Kosytorz,               z ul. Młodzieżowej 5,       11 lipca, godz. 1100

śp. Danuta Krakowiak,         z ul. Bogedaina 3,           7 lipca, godz. 1100.

śp. Irena Koźlecka,              z ul. Różanej 16,             4 lipca, godz. 900.

w czerwcu

śp. Gertruda Karnabał,              z ul. Sobieskiego 20,        11 czerwca, godz. 1100.

śp. Andrzej Romanek,               z ul. Krzywej 43,              11 czerwca, godz. 1000

śp. Marianna Ciołek,                  z ul. Gałeczki 11,             11 czerwca, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Halina Chyba                          z ul. Sobieskiego 22         9 czerwca, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Gabriela Arczyńska,              z ul. Młodzieżowej 15,       7 czerwca, godz. 1100.

śp. Jolanta Ronikier-Kosiec,     z ul. Chopina 10,                2 czerwca. godz. 1100 .

śp. Herbert Opielka,                  z ul. Młodzieżowej 5,          1 czerwca, godz. 1000.

w maju

śp. Helena Kloska,                    z ul. Młodzieżowej 25,           28 maja, godz. 945

śp. Danuta Lubera,                   z ul. Krasickiego 18,              28 maja, godz. 1100

śp. Kazimierz Sawalla,             z ul. Karpińskiego 1a,             21 maja, godz. 1100 

śp. Krystyna Kucharska,          z ul. Katowickiej 136,              14 maja, godz. 1100

śp. Henryk Krakowiak,            z ul. Bogedaina 3,                   13 maja, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej) 

śp. Roman Ratka,                   zam. w Niemczech,                  9 maja, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej)

w kwietniu

śp. Sonia Czypionka                  z ul. Krzywej 41,                29 kwietnia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej) 

śp Zofia Poniewierska              z ul. Astrów 12,                  28 kwietnia godz. 1100

śp. Krystyna Kałwak,               z ul. Bogedaina 29,             27 kwietnia, godz. 1200 

śp. Stefania Walkowiak,          z ul. Poniatowskiego 12,      22 kwietnia, godz. 1330 (w par. D. Pasterza)

śp. Gerard Madeja                   z ul. Katowickiej 59c,            22 kwietnia, godz. 1100

śp. Józef Żarów,                       z ul. Gałeczki 11/6,             14 kwietnia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej)

śp. Dorota Bogdoł,                  z ul. Dąbrowskiego 16,        9 kwietnia, godz. 1100

śp. Michał Kowalski,                 z ul. Kopernika 8,               2 kwietnia, godz. 1000

w marcu

śp. Małgorzata Glik,                 z ul. Różanej 4,                30 marca, godz. 1000 (w parafii św. Józefa)

śp. Józef Kierepka,                   z ul. Młodzieżowej 5,        23 marca, godz. 11.30

śp. Ryszard Niesler,                 z ul. Dąbrowskiego 21,     23 marca, godz. 1100, (w kaplicy na cmentarzu) 

śp. Marek Sojka,                       z ul. Krasickiego 3,          19 marca, godz. 1100

śp. Barbara Skurkiewicz,         z ul. Krasickiego 1,          15 marca, godz. 1130

śp. Marianna Pietrewicz,         z ul. Katowickiej 34,         11 marca, godz. 830, (w par. św. Marii Magdaleny)

śp. Roman Biegisz,                    z ul. Różanej 4,               10 marca,  godz. 1030 

śp. Urszula Korzycka,               z ul. Kaszubskiej 19,        10 marca, godz. 1300

śp. Magdalena Potkowa           z ul. Katowickiej 57         9 marca, godz. 1100

śp. Szczepan Wojewnik            z ul. Krzywej 26              9 marca, godz. 930

śp. Barbara Szymkowiak,         z ul. Krasickiego 12,         5 marca, godz. 900 (w par. św. Barbary)

śp. Halina Machowska,             z ul. Astrów 16,               2 marca, godz. 1200

śp. Henryk Stojowski,               z ul. Krasickiego 14,         1 marca, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu)

w lutym

śp. Pelagia Sawalla,                      z ul. Karpińskiego 1a,  19 lutego, godz. 1100

śp. Janina Leduchowska,              z ul. Krzywej 31,         18 lutego, godz. 1100

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Chorzowie

ul. Kopernika 1
41-500 Chorzów
tel. (32) 241-33-29
mail: parafia@antoni.net.pl

nr konta: PKO BP SA

57 1020 2368 0000 2102 0403 9632

NIP 627-22-84-730

Msze Święte

NIEDZIELNE

Sobota: 1800
Niedziela: 700, 900, 1100, 1230, 1700

w kaplicy szpitalnej o 715

W DNI POWSZEDNIE

Codziennie: 700, 800, 1800
Czwartek:   700, 800, 1700

w lipcu i w sierpniu

oraz w ferie zimowe bez Mszy o 800

Kancelaria parafialna

czynna jest:

rano:

  • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
    od 845 do 1045                         

popołudniu:

  • poniedziałki i czwartki
    od 1630 do 1800
  • w sprawach pogrzebu także poza tymi godzinami.

Spowiedź

  • 15 minut przed każdą Mszą świętą
  • od 1700 do 1800 w każdą sobotę
  • od 1730 do 1800 w każdy pierwszy piątek miesiąca
  • od 1630 do 1700 w każdy pierwszy czwartek miesiąca