Parafia św. Antoniego z Padwy

w Chorzowie

OSTATNIO ZMARLI PARAFIANIE

(data dotyczy pogrzebu)

w lutym 2021

śp. Klaudia Białoń                    z ul. Sobieskiego 18,      27 lutego, godz. 1100

śp. Włodzimierz Orynicz          z ul. Górnośląskiej 12,    20 lutego, godz. 1000 

śp. Maria Walasek                   z ul. Kościuszki 8,           16 lutego, godz. 1200.

śp. Jan Kosz                              z ul. Przy Gazowni 10,     10 lutego, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Klara Franke                      z ul. Ryszki 57,                2 lutego, godz. 1030.

w styczniu 2021

śp. Bożena Czarnecka                  z Siemianowic Śl.,          30 stycznia, godz. 900.(w kaplicy cmentarnej).

śp. Piotr Księżyk                         z ul. Bogedaina 24,         21 stycznia, godz. 900.

śp. Jan Klama                             z ul. Sobieskiego 22,       21 stycznia, godz. 1100.

śp. Władysław Misztal                z ul. Przy Gazowni 4,       20 stycznia, godz. 1030.

śp. Henryk Kruczalok                  z ul. Morcinka 16,           19 stycznia, godz. 1000.

śp. Janusz Lubos                         z ul. Różanej 12,             16 stycznia, godz. 930

śp. Adam Muszyński                   z ul. Bogedaina 31,         14 stycznia, godz. 1000.

śp. Krystyna Kaczy                     z ul. Dąbrowskiego 6,      13 stycznia, godz. 1000.

śp. Irena Gontarz                        z ul. Krzyżowej 9,            7 stycznia, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Czesław Bukowski               z ul. Karpińskiego 19,       5 stycznia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

w grudniu 2020

śp. Monika Chorowska               z ul. Młodzieżowej 41,     31 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Wanda Paliwoda                  z ul. Żoł. Września 23,    30 grudnia, godz. 1100.

śp. Paweł Piec                             z ul. Dąbrowskiego 10,    23 grudnia, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Witalis Chorowski                z ul. Młodzieżowej 41,     21 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Ewa Kudlek                          z ul. Karpińskiego 25,      21 grudnia, godz. 900 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Jan Hypa                              z ul. Katowickiej 73a,       12 grudnia, godz. 1000.

śp. Mirosław Jasiński                z ul. Krzywej 31,             11 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Maria Dragon                       z ul. Astrów 16,               5 grudnia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Dorota Twardowska           z ul. Górnośląskiej 3a,      3 grudnia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Emilia Kamysz                    z ul. Krzywej 25,             2 grudnia, godz. 1230

w listopadzie 2020

|śp. Krzysztof Kwiatek          z ul. Towarowej 2 (Bytom), 28 listopada, godz. 1300

śp. Stefania Kail                   z ul. Młodzieżowej 39,        28 listopada, godz. 1200 (w kaplicy cment.)

śp. Andrzej Ogiński              z ul. Urbanowicza,             28 listopada, godz. 1100 (w kaplicy cment.)

śp. Erwin Choroba,                z ul. Astrów 14,                28 listopada, godz. 1000.  

śp. Leszek Leszczyński        z ul. Kościuszki 6d,            27 listopada, godz. 1100.

śp. Irena Boczek                   z ul. Krzywej 35                25 listopada, godz. 1230.

śp. Ryszard Wahl,                 z ul. Młodzieżowej 9,          21 listopada, godz. 1000.

Śp. Stanisław Kulawik          z ul. Willowej 2,                19 listopada, godz. 1000.

Śp. Stanisław Smolarek       z Placu Matejki 2,              18 listopada, godz. 1230 (w kaplicy cment.)

Śp. Janusz Szulc                  z ul. Przy Gazowni 4a,        18 listopada, godz. 1100.

śp. Marek Jańczak               z ul. Dąbrowskiego 11,        17 listopada, godz. 1100.  

śp. Hildegarda Grolik          z ul. Floriańskiej 24,            14 listopada, godz. 1200.

śp. Henryk Blaszka             z ul. Młodzieżowej 9,           7 listopada, godz. 1000. 

śp. Regina Klama                z ul. Różanej 8                    6 listopada, godz. 1300 (w kaplicy cment.) 

śp. Marian Henclewski       z ul. Bogedaina 24,              5 listopada, godz. 1200 (w kaplicy cment.)

śp. Michał Sikora                ze Starego Chorzowa,           5 listopada, godz. 1000 (w kaplicy cment.)

śp. Marek Madej                 z ul. Krzywej 28,                  4 listopada, godz. 900.

śp. Zygmunt Sikora,          z ul. Krasickiego 14,            4 listopada, godz. 1030. 

śp. Barbara Babral,           z ul. Młodzieżowej 37,          4 listopada, godz. 1130 (w kaplicy cment.)

 

 

w październiku 2020

śp. Henryk Surma              z ul. Bogedaina 24,            30 października, godz. 1000. 

śp. Edyta Wróbel              z ul. Krzywej 26,                 24 października, godz. 1000 (w kaplicy cment.)

śp. Genowefa Małecka     z ul Różanej 4,                     22 października, godz. 1230.

śp. Amelia Bartoszewska z ul. Karpińskiego 23,          22 października, godz. 1100.

śp. Edward Bolingier      z ul. Karpińskiego 16,            17 października, godz. 1230.

śp. Teresa Żurek             z ul. Różana 4,                     17 października, godz. 1100.

śp. Ryszard Hofman       z ul. Astrów 12,                     17 października, godz. 1000.

śp. Maria Kociemba        z ul.  Różanej 8,                    16 października, godz. 1230.

śp. Henryk Górniak         z ul. Dąbrowskiego 19,          16 października, godz. 1130.

śp. Witold Paliński          z ul. Sobieskiego 21,               2 października, godz. 1000 . 

śp. Maria Tomala            z ul. Młodzieżowej  43,            1 października, godz. 1200 (w kaplicy cment.)

we wrześniu 2020

śp. Józef Pieczyk              z ul. Młodzieżowej  13,         30 września, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Joanna Aptacy            z ul. Młodzieżowej 5,           26 września, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Bogdan Obrochta        z ul. Krzywej 28,                 26 września, godz. 1100.

Śp. Helena Smoła              z ul. Młodzieżowej 37,         16 września, godz. 1130.

śp. Helmut Kempa            z ul. Różanej 12,                 12 września, godz. 830 (przy grobie) 

śp. Henryk Szołtysek,       z ul. Kopernika 8,                 9 września, godz. 1200.

śp. Gizela Bukowska         z ul. Karpińskiego 19,           9 września, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

śp. Róża Stasik                 z ul. Krzywej 37,                   2 września. godz. 1200.

w sierpniu 2020

śp. Józef Machnik              z ul. Młodzieżowej 9,           29 sierpnia, godz. 1000.

Śp. Julia Czembor              z ul. Konopnickiej 11,          27 sierpnia, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Mariusz Brania             z ul. Krasickiego 18,            26 sierpnia, godz. 1300 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Roman Pindral             z ul. Młodzieżowej 1,           26 sierpnia, godz. 1000

śp. Jerzy Wojcieszyn          z ul. Różanej 2,                   19 sierpnia, godz. 900.

śp. Helena Michalak          z ul. Poniatowskiego 28,       14 sierpnia, w Halembie.

Śp. Izabela Madej              z ul. Krzywej 26,                    8 sierpnia, godz. 1200.

Śp. Barbara Grzywok         z ul. Żwirki i Wigury 4,            8 sierpnia, godz. 1000.

w lipcu 2020

Śp. Paweł Palion                      z ul. Miarki 25a,             31 lipca, godz. 1000.

Śp. Urszula Kozak                    z ul. Bogedaina 6,         29 lipca, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Tadeusz Zawada                z ul. Krasickiego 12,      16 lipca, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Teresa Trela                         z ul. Urbanowicza 27,      9 lipca, godz. 1130.

śp. Józef Mikołajczyk                z ul. Różanej 16,            9 lipca, godz. 1000.

śp. Krzysztof Glagla                  z ul. Krzywej 27,            4 lipca, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Danuta Bil                             z ul. Bogedaina 20,        2 lipca, godz. 900  (w kaplicy na cmentarzu).  

śp. Aniela Drenda                      z ul. Karpińskiego 25,    2 lipca, godz. 1000  (w kaplicy na cmentarzu).

w czerwcu 2020

śp. Henryk Dufek                          z ul. Górnośląskiej 9,    26 czerwca, godz. 1130.

śp. Teresa Zalewska                       z ul. Różanej 18,         24 czerwca, godz. 1000.

Śp. Mieczysław Stelmasiński       z ul. Górnośląskiej 14,  19 czerwca, godz. 1230

Śp. Edyta Kotas                             z ul. Krzywej 19,         16 czerwca, godz.1100

Śp. Urszula Zawada                    z ul. Krasickiego 12,     12 czerwca, godz.11.30 (z kaplicy na cmentarzu)

Śp. Urszula Olszowska                                                   5 czerwca, godz. 1130.

Śp. Jerzy Ligacz                                                             6 czerwca, godz. 1100.

w maju 2020

śp. Barbara Wawroszek           z ul. Różanej 2,        15 maja, godz. 1030.

Śp. Stanisława Bejm               z ul. Krzywej 28,       30 maja, godz. 1100 (z  kaplicy cmentarnej).

Śp. Krzysztof Łągiewka          z ul. Sobieskiego 20,  30 maja, godz. 1100.

w kwietniu 2020

śp. Antoni Niezgoda           z ul. Konopnickiej 22        25 kwietnia, godz. 930 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Teresa Wyrzgoł             z ul. Chopina 5/2             23 kwietnia, godz. 1000.

śp. Irena Burda                   z ul. Katowickiej 61b         4 kwietnia, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Zygmunt Staub            z ul. Urbanowicza 10,        1 kwietnia, godz. 1100  (w kaplicy na cmentarzu).

w marcu 2020

śp. Emilia Kyć                      z ul. Domina 31,              26 marca, godz. 900  (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Konrad Kaczmarczyk     z ul. Bogedaina 24a,        26 marca, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Andrzej Piwowarski       z ul. Dąbrowskiego 33,    25 marca, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Zofia Stępień                 z ul. Młodzieżowej 15,      25 marca, godz. 1000 (w kaplicy na cmentarzu).

śp.  Wanda Kauczor             z ul. Krzywej 27,             25 marca, godz. 900  (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Rudolf Gomolczyk           z ul. Kościuszki 10,          21 marca, godz. 1100 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Jadwiga Wadas              z ul. Astrów 16,               19 marca, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu).

śp. Ewa Szyguła-Kotala                                                9 marca, godz. 900.

śp. Leokadia Kotnis               z ul. Krzywej 2,                7 marca, godz. 1100.

śp. Jadwiga Tomczyk            z ul. Dąbrowskiego 30,     7 marca, godz. 900.

śp. Franciszek Jabłonka       z ul. Krzywej 23,              5 marca, godz. 1030.

śp. Rudolf Sitko                     z ul. Piaskowej 7a,           4 marca, godz. 1200.

w lutym 2020

śp. Halina Błaut                     z ul. Kryzwej 28,      19 lutego, godz. 1200.

Śp. Teresa Oleszczak-Blewąska z Bielska Białej, 12 lutego, godz. 1215  (w kaplicy na cmentarzu)

Śp. Rita Kubicka                  z ul. Gałeczki 13,     12 lutego, godz. 1100.

Śp. Krystyna Braszczok       z ul. Różanej 16,      13 lutego, godz. 1200 (w kaplicy na cmentarzu)

 

w styczniu 2020

Śp. Jolanta Lewandowska      z ul. Konopnickiej 7,         25 stycznia, godz. 1000 (w kaplicy cmentarnej).

Śp. Zygmunt Ratajczak          z ul. Karpińskiego 18,        23 stycznia, godz. 1200 (w kaplicy cmentarnej).

Śp. Henryk Kiełbasa                z ul. Kopernika 8,              22 stycznia, godz. 1100

Śp. Danuta Górska                 z ul. Astrów 12,                 18 stycznia, godz. 1200

Śp. Gotfryd Rus                      z ul. Krasickiego 20,          11 stycznia, godz. 1200.

Śp. Zenobia Lis                       z ul. Młodzieżowej 9,         11 stycznia, godz. 1100 (w kaplicy cmentarnej).

w grudniu 2019

Śp. Gerard Gasz                z ul. Młodzieżowej 1,       30 grudnia, godz. 1200

Śp. Zdzisław Bańdo          z ul. Katowickiej 59d,       23 grudnia, godz. 1200.

Śp. Aniela Bella                z ul. Astrów 14,               23 grudnia, godz. 1000

Śp. Zbigniew Dudek          z ul. Kilińskiego 1,           6 grudnia, godz. 1130.

Śp. Irena Andrzejewska   z ul. Kaszubskiej 17,      19 grudnia, godz. 1030

Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Chorzowie

ul. Kopernika 1
41-500 Chorzów
tel. (32) 241-33-29

lub    793 853 267

mail: parafia@antoni.net.pl 

lub chorzow.antoni@katowicka.pl

nr konta: PKO BP SA

57 1020 2368 0000 2102 0403 9632

NIP 627-22-84-730

 

TRANSMITUJEMY KAŻDĄ MSZĘ I NABOŻEŃSTWA: 

Msze Święte

NIEDZIELNE

Sobota: 1800
Niedziela: 700, 900, 1100, 1230, 1700

w kaplicy szpitalnej o 715

W DNI POWSZEDNIE

Codziennie: 700, 800, 1800
Czwartek:   700, 800, 1700

w lipcu i w sierpniu

oraz w ferie zimowe bez Mszy o 800

Kancelaria parafialna

czynna jest:

rano:

  • poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki
    od 845 do 1045                         

popołudniu:

  • poniedziałki i czwartki
    od 1630 do 1800
  • w sprawach pogrzebu także poza tymi godzinami.
  • ws. protokołu przedmałżeńskiego po indywidualnym umówieniu

Spowiedź

  • 15 minut przed każdą Mszą świętą
  • od 1730 do 1800 w każdą sobotę
  • od 1730 do 1800 w każdy pierwszy piątek miesiąca
  • od 1630 do 1700 w każdy pierwszy czwartek miesiąca

Dla narzeczonych

nauki przedmałżeńskie w 2021 roku

wybrany termin zgłoś na: 

https://narzeczenikatowicka.pl/

naszej parafii szukaj w dekanacie Chorzów Batory